Kroužky

Každý kroužek má stanoven minimální a maximální počet účastníků. Kroužek bude otevřen a provozován při naplnění minimálního počtu žáků. Pokud bude při přihlašování do kroužku dosaženo maximálního počtu účastníků, nebude možné přijmout další žáky. Při naplnění kapacity kroužku rozhoduje o přijetí datum a čas přihlášení. Žák nepřijatý do kroužku se stává náhradníkem, který může být osloven při uvolnění kapacity.

Kroužky se platí na celé pololetí. V průběhu pololetí je možné vracet části poplatku za kroužek pouze ze zdravotních důvodů (dlouhodobá nemoc, závažný úraz s dlouhodobým léčením). Odhlášení z kroužku je možné v pololetí. Kroužek bude ve druhém  pololetí provozován pouze při zachování stanoveného minimálního počtu účastníků.

Logopedie (9)

data

Kroužek:
Úroveň:
KódNázev kroužkuCena*
Florbal - mladší žáci  NovýCena dle popisu
Florbal - starší žáci  NovýCena dle popisu
Hravá angličtina  NovýCena dle popisuPlné
Keramika I  NovýCena dle popisu
Keramika II  NovýCena dle popisu
Keramika III  NovýCena dle popisu
Klub zábavné logiky a deskových her I  NovýCena dle popisuPlné