• top1
  • top2
  • top3
  • top4

Parta moji třídy - 6. třída

 

Ve dnech 10. - 12. 9. 2012 se žáci 6. třídy zúčastnili třídenního programu „Orientačních dnů“ v rámci projektu Cestou do života.

Tento kurz „Parta moji třídy“ byl realizován lektory DISu z Fryštáku u Zlína, s nimiž naše škola dlouhodobě spolupracuje. Celý program měl za cíl podpořit kohezi třídy v náročných podmínkách integračního prostředí ztíženého vstupem do puberty a přechodem na druhý stupeň ZŠ.

 

Už jsme školák - 1. třída         a       Chraň si své zdraví  - 2. třída

Ve dnech 15. - 16. října 2012 se žáci 1. a 2. třídy zúčastnili dvoudenního programu o.s. Madio na naší škole v rámci projektu Cestou do života. Tématem adaptačního kurzu pro 1. třídu byl kurz realizovaný metodami zážitkové pedagogiky s cílem usnadnit dětem přechod do období mladšího školního věku, nastavení pravidel soužití ve třídě - škole.

Vedení k vlastní zodpovědnosti za své zdraví a rozšíření vědomostí o zdravém životním stylu to byla hlavní témata kurzu pro 2. třídu. Děti byly vtaženy do děje prostřednictvím maňáskového divadla a pomáhaly hlavním hrdinům rozlišovat, co je zdravé, co naopak škodí a řeší s nimi konkrétní problémové situace.

 

Všichni spolu - 3. třída

 

 

Ve dnech 15. - 16. října 2012 se žáci 3. třídy zúčastnili dvoudenního programu o.s. Madio na naší škole v rámci projektu Cestou do života. Děti prostřednictvím maňásků řešily problematiku hádek, jak jim předcházet a co je to kamarádství. Cílem programu bylo, aby si děti uvědomily sílu přátelství a vztahů mezi lidmi.

 

 

 

Já a moje třída - 4. třída

 

 

Ve dnech 17. - 18. října 2012 se žáci 4. třídy zúčastnili dvoudenního programu o.s. Madio na naší škole v rámci projektu Cestou do života. Tématem kurzu bylo uvědomění si sama sebe a vlastní hodnoty. Žáci měli prostřednictvím zážitkových technik možnost nahlédnout na sama sebe. Cílem bylo také posílení zdravých vztahů v kolektivu.

 

 

Buď sám sebou, řekni drogám NE - 5. třída

 

 

Ve dnech 17. - 18. října 2012 se žáci 5. třídy zúčastnili dvoudenního programu o.s. Madio na naší škole v rámci projektu Cestou do života. Tématem kurzu bylo uvědomění si nebezpečí návykových látek, zejména cigaret. Nácvik odmítání.

 

 

 

Let´s speak English! – 7. třída

 

 

Sedmáci se ve dnech 18. - 19. října 2012 zúčastnili anglické konverzace "Let´s speak English!" ve Vsetíně - Semetíně, kde si procvičili své znalosti z angličtiny.

 

 

 

 

 Moji lidičkové - 8.B a 9.B

 

 

Ve dnech 7. – 9. listopadu 2012 se žáci 8.a 9. B zúčastnili Orientačních dnů v Domě Ignáce Stuchlého ve Fryštáku.

 

 

 

Nevěřím Ti, protože tě neznám! – 9. třída

 

 

Ve dnech 7. - 9. listopadu 2012 se žáci 9. A zúčastnili třídenního programu „Orientačních dnů“ v rámci projektu Cestou do života. Tento zážitkový kurz byl realizován lektory DISu z Fryštáku u Zlína, s nimiž naše škola dlouhodobě spolupracuje. Jeho cílem bylo otevření tématiky rozdílnosti kultur, ras a náboženství.

 

 

 

Let´s speak English! – 9. třída

 

 

Žáci 9.A třídy ve dnech 15. - 16. listopadu 2012 zúčastnili anglické konverzace „Let´s speak English!" ve  Vsetíně - Semetíně, kde si procvičili své znalosti z angličtiny.

 

 

 


Dramaterapeutický modul - 4.třída

 

 

Ve dnech 19. - 20. prosince 2012 se žáci 4. třídy zúčastnili dvoudenního dramaterapeutického modulu v rámci projektu Cestou do života. Tento modul byl realizován lektorem – dramaterapeutem v prostorách naší školy. Nosným tématem modulu byla: agresivita, dodržování hranic druhého, přijetí „nespravedlnosti“ různých nároků.

 

Vánoční chaloupka - 6. třída

 

 

Ve dnech 20. - 21. prosince 2012 se žáci 6. třídy zúčastnili dvoudenního programu Vánoční chaloupka ve Velkých Karlovicích, kde pod vedením školní psycholožky probíhaly aktivity tematicky spojené s Vánocemi s cílem podpory koheze třídního kolektivu

 

 

 

Exkurze Brno – 6. třída, 8.B a 9.B třídy

 

 

Dne 4. ledna 2013 se žáci 6., 8.B a 9.B třídy zúčastnili exkurze do Brna, jejíž cílem byla Hvězdárna a planetárium Brno a pavilon Anthropos Moravského zemského muzea v Brně.

 

 


Dramaterapeutický modul - 2. třída

 

 

Ve dnech 17. - 18. ledna 2013 se žáci 2. třídy zúčastnili dvoudenního dramaterapeutického modulu v rámci projektu Cestou do života. Tento modul byl realizován lektorem – dramaterapeutem v prostorách naší školy. Nosným tématem modulu byla spolupráce, vzájemný respekt, posílení soudržnosti, prevence agresivního chování, agresivita, dodržování hranic druhého, přijetí „nespravedlnosti“ různých nároků.

 

Lyžařský kurz pro žáky 8.B a 9.B třídy  - 4. až 8. února 2013

Lyžák ve skiareálu Kyčerka ve Velkých Karlovicích ve dnech 4.-8. února byl skvělý!!

Dramaterapeutický modul – 3. třída

 

 

Ve dnech 7. - 8. února 2013 se žáci 3. třídy zúčastnili dvoudenního dramaterapeutického modulu v rámci projektu Cestou do života. Tento modul byl realizován lektorem – dramaterapeutem v prostorách naší školy. Nosným tématem modulu bylo zapojení dvou nových dětí do kolektivu, potlačení rivality mezi dívkami a chlapci, posílení spolupráce a  vzájemný respekt.

 

 

Lyžařský kurz pro žáky 7.až 9.A třídy  - 18. až 22. února 2013


Před jarními prázdninami se v lyžařském areálu na Kyčerce ve Velkých Karlovicích uskutečnil lyžařský kurz. Všichni jsme se vrátili v pořádku a zdá se, že nám tam bylo dobře

 

 

 

 

 

Arteterapeutický a muzikoterapeutický modul – 8.B a 9.B třída

 

 

Ve dnech 5. - 6. března 2013 se žáci zúčastnili dvoudenního modulu, ve kterém byly využívány prvky arteterapie a muzikoterapie. Tento modul byl realizován lektorkou – arteterapeutkou a muzikoterapeutkou v prostorách naší školy. Nosným tématem modulu byla pospolitost, kooperace a sebeprosazení.

 


Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Exkurze Ostravou podzemím a nadzemím – 8. třída

 

 

Ve dnech 21. a 22. března 2013 se žáci zúčastnili exkurze do Ostravy, jejíž cílem bylo navštívit Planetárium, Hornické muzeum Landek a haldu Emu.

 

 

 

Exkurze Po stopách napoleonských válek – 7. třída

 

 

Dne 27. března 2013 se žáci zúčastnili exkurze do Slavkova u Brna, jejíž cílem bylo navštívit místa, kde probíhala slavná bitva tří císařů (Žuráň, Santon, Mohyla míru). Poté si žáci prohlédli barokní zámek Austerlitz.

 

 

 

Přírodovědná exkurze Cesta stepí i lužním lesem - 6. třída

 

 

Ve dnech 4. a 5. dubna 2013 mohli žáci během exkurze v Podyjí  vidět volavky, srny a jiné živočišné druhy a také probouzející se luh ze zimního spánku. Všichni absolvovali náročný přechod Pálavy.

 

 

 

Exkurze Poklady z popelnice – 1. a 2. třída

 

 

Dne 8. dubna 2013 se naši nejmladší žáci zúčastnili exkurze do Starého Města, kde absolvovali výuku v kongresovém centru, cestu ve vyhlídkovém vláčku, prohlídku lodi Naděje a maják Šrotík.

 

 

 

 

Exkurze O čem se zvířata povídají … planeta Země patří nám všem – 1. a 2. třída

 

 

 

Dne 10. května 2013 se naši nejmladší žáci zúčastnili exkurze do ZOO Lešná a Galaxie Zlín.

 

 

 

Pobytová exkurze Prvouka v přírodě – 4. třída

 

 

Ve dnech 15. – 17. května 2013 se žáci zúčastnili přírodovědné exkurze - výuky prvouky ve Vsetíně Semetíně. Výuku organizovalo Alcedo - středisko volného času Vsetín.

 

 

 

 

Arteterapeutický a muzikoterapeutický modul – 2. třída

 

 

Ve dnech 16. - 17. května 2013 se žáci zúčastnili dvoudenního modulu, ve kterém byly využívány prvky arteterapie a muzikoterapie. Tento modul byl realizován lektorkou – arteterapeutkou a muzikoterapeutkou v prostorách naší školy. Nosným tématem modulu bylo zařazení nového žáka do kolektivu a kooperace.

 

 

 

Přírodovědná a vlastivědná exkurze (Rožnov p. Radhoštěm a Valašské Meziříčí) – 5. třída

Dne 20. a 21. května 2013 se žáci zúčastnili exkurze do Rožnova pod Radhoštěm a Valašského Meziříčí.

 

Pobytová exkurze Pohádkový výlet - ekopobyt – 3. třída

 

 

Ve dnech 20. – 22. května 2013 se žáci zúčastnili přírodovědné exkurze - výuky prvouky ve Vsetíně Semetíně. Výuku organizovalo Alcedo - středisko volného času Vsetín.

 

 

 

Přírodovědná exkurze NPR Čertoryje - 7. třída

 

 

Dne 21. května 2013 mohli žáci během exkurze navštívit památník J. Á. Komenského v Komni, Porcelanity a větrný mlýn na Kuželově.

 

 

 

 

Moji lidičkové – 7. třída

 

 

Ve dnech 29. - 31. 5. 2013 se žáci zúčastnili třídenního programu „Orientačních dnů“.

Kurz byl realizován lektory DISu z Fryštáku u Zlína, s nimiž naše škola dlouhodobě spolupracuje.

 

 

Bez trávy, cigaret a piva? No, vy jste se zbláznili! – 8. třída

 

Ve dnech 29. - 31. 5. 2013 se žáci zúčastnili třídenního programu „Orientačních dnů“.

Kurz byl realizován lektory DISu z Fryštáku u Zlína, s nimiž naše škola dlouhodobě spolupracuje.

 

 

 

Exkurze Praha – město kultury – 8.B, 9.A a 9.B  třída

 

 

Ve dnech 29. – 31. května 2013 se žáci zúčastnili exkurze do Prahy, kde viděli Pražský hrad, navštívili Národní divadlo, Křižíkovu fontánu, Petřínskou rozhlednu a bludiště.

 

 

 

Exkurze Po stopách čarodějnic - 4. třída

 

 

Dne 7. června 2013 mohli žáci během exkurze navštívit ruční papírnu a zámek ve Velkých Losinách.

 

 

 

 

Vlastivědná cykloexkurze (Lednicko-valtický areál)

 

 

5. třída - 9. - 12. června 2013

Během cykloexkurze žáci navštívili zámek Lednice, Janův hrad, Minaret a další památky Lednicko-valtického areálu.

 foto

 

 

Exkurze Hranická propast a Zbrašovské aragonitové jeskyně

3. třída - 12. června 2013

Během exkurze žáci navštívili jeskyně a byli se podívat na nejhlubší propast v Evropě.

CDŽ Vlastivědná a přírodovědná exkurze do Rožnova p. R. [21. - 22. 9. 2013]

Na konci září jsme měli naplánovanou turistickou vlastivědnou expedici. První den čekal děti výšlap na horu Radhošť a následný sestup do rožnovského kempu, druhý den pak program ve Valašském muzeu v přírodě nazvaný Jak žili naši předkové. Počasí si s námi nehezky pohrávalo. I přes déšť a mlhovinu, která nás pronásledovala po celé trase, jsme však na naučné stezce důkladně poznávali naši „národní“ horu. Druhý den na nás potom čekal lektorský program ve Valašské dědině. Příjemným zpestřením dopoledne byla i domácí zvířata, která zde žijí v ohradách a chlívcích v blízkosti některých stavení.

CDŽ Pravěkem a vesmírem - 6. třída [25. 9. 2013]

 

 

Ve středu dne 25. září 2013 se šesťáci zúčastnili vzdělávací exkurze do Brna v rámci projektu Cestou do života. Navštívili planetárium a pavilon Anthropos Moravského zemského muzea. A že se učili a pracovali, je vidět z fotek. Prostě škola mimo školu.

 

 

 

CDŽ Ekopobyt Veronica - Hostětín [8. - 9. 10. 2013]

 

 

Ve dnech 8. a 9.10. se třeťáci zúčastnili ekopobytu v Centru Veronica v Hostětíně. Absolvovali několik lektorských programů, prozkoumali přírodní zahradu, kořenovou čistírnu odpadních vod, dokonce nakoukli okénkem do kotle na dřevní štěpku. Vyzkoušeli si, jak se spí v pasivním domě a jak to voní ve 200 let staré dřevěné sušírně ovoce. Vyrobili si svůj vlastní mošt, z ovčí vlny plstili malý míček na hraní. A kdybyste byli zvědaví, jak vypadá škvoří či hmyzí domeček, doporučujeme návštěvu tohoto krásného ekologického institutu. I děti vám potvrdí, že to stojí za to!

 

 

 

 

 CDŽ Energetická exkurze [3. 10. 2013]

 

Ve čtvrtek, dne 3. října 2013, se naši žáci 9.A třídy zúčastnili exkurze v doprovodu paní učitelky Markové a paní asistentky Trchalíkové. V průběhu dne jsme navštívili jadernou elektrárnu v Dukovanech, následně byla zastávka na vodní elektrárně v Dalešicích a exkurzi jsme uzavřeli pozdním obědem v Dalešickém pivovaru.V tomto pivovaru jsme společně zavzpomínali na film " Postřižiny ", který se zde natáčel. V průběhu exkurze měli žáci možnost poznat a porovnat výrobu elektrické energie v obou elektrárnách.Tyto poznatky a zážitky zpracovali do pracovních listů. Exkurze byla určitě velmi přínosná a moc se nám líbila.

 

CDŽ Chraň si své zdraví - 2.třída [14. - 15. 10. 2013]

 

 

„Chraň si své zdraví“ bylo tématem pro druhou  a čtvrtou třídu. Dvoudenní program pro nás připravilo Madio ze Zlína.

 

 

 

CDŽ Chraň si své zdraví - 4.třída [14. - 15. 10. 2013]

 

 

„Chraň si své zdraví“ bylo tématem pro druhou  a čtvrtou třídu. Dvoudenní program pro nás připravilo Madio ze Zlína.

 

 

 

 

CDŽ Terapeutický modul s prvky muzikoterapie a arteterapie pro prvňáčky [10. - 11.10 2013]

 

 

 

Účastnilo se všech 19 dětí z první třídy oba dva dny 10. - 11.10. 2013. Během akce si mimo jiné prvňáčci vyzkoušeli různé hudební nástroje - nejoblíbenější byly bubny.

 

 

CDŽ Drogy? U nás tedy NE !!! - 5.třída [14. - 15. 10. 2013]

V pondělí a úterý 14. a 15. října proběhla v páté třídě další z akcí projektu Cestou do života. Tentokrát ve spolupráci s občanským sdružením Madio a pořad se jmenoval „Poznej sám sebe - řekni drogám NE.“

CDŽ Ostravským podzemím i nadzemím - 8. třída [16. - 17. 10. 2013]

 

Žáci 8. ročníku navštívili Ostravu v rámci exkurze projektu Cestou do života. 16. a 17. října jsme úspěšně fárali v dole, seznámili se s činností báňských záchranářů - děti si mohly vyzkoušet i část výcvikové trasy. Poté jsme se ubytovali a vyrazili do oblasti Dolní Vítkovice, kde jsem navštívili vysokou pec a z výšky obdivovali industriální krajinu. Průmysl jsme neopustili ani druhý den. Naším cílem byla "Ostravská sopka" halda Ema - prošli jsme část naučné stezky, kde se žáci dozvěděli mnoho zajímavostí. I když nás zpočátku děsilo počasí - první den bylo nevlídno, zima a deštivo. Druhý den nám svítilo sluníčko a z Emy jsme mohli pozorovat značný kus tohoto zajímavého města.

 CDŽ LET´S SPEAK ENGLISH! - 7. třída [24. - 25. 10. 2013]

Let’s speak English, tak zní název dvoudenního jazykového pobytu, jehož se v říjnu a listopadu účastnili žáci 7. a 9. ročníku ZŠ Integra na Hájence v Semetíně. Pod vedením tří lektorek angličtiny se žáci zdokonalovali v různých aspektech a oblastech anglického jazyka. Na žáky čekaly netradiční a zajímavé formy výuky anglickému jazyku, jejichž cílem bylo zpřehlednit, zopakovat a rozšířit znalosti gramatiky a slovní zásoby a ty následně použít při komunikaci, rozhovorech, soutěžích a hrách zaměřených na témata z běžného života.  Zajímavostí kurzu bylo, že se jej účastnila lektorka, jež je speciálně školená na výukové metody, při nichž se využívá rozvoje pravé hemisféry při učení cizímu jazyku. Lektorka pro žáky připravila aktivity, během nichž se využívá pohyb, mluvení a opakování, barvy, kreslení či hudba a často se dělá více činností zároveň. Během této metody excelovali především žáci, kteří ve škole mívají problémy s klasickou formou výuky a trpí specifickými poruchami učení, jako jsou dyslexie či dysgrafie. Na žáky nečekalo jenom učení, ale i trocha adrenalinu v podobě hledání ukrytého pokladu v blízkém lese, překonávání překážek v lanovém centru a to vše v anglickém jazyce. Po celém dni byl pro žáky připraven táborák, opékání špekáčků a noční strašidelná výprava do lesa.  Doufáme, že pobyt žáky motivoval k další práci a zdokonalování se v anglickém jazyce a ukázal, že ani učení nemusí být nuda.

CDŽ Přednáška o autismu [12. 11. 2013]

 

 

Vedení ZŠ Integra Vsetín vyšlo vstříc svým pedagogickým pracovníkům, kteří projevili zájem o více informací týkajících se autismu. V úterý 12. 11. 2013 se tak všichni zájemci mohli setkat na přednášce, kde se pod vedením lektorky tři hodiny věnovali jedné z nejzávažnějších vrozených poruch mentálního vývoje.  Paní psycholožce za ochotu a množství teoretických informací i praktických rad moc děkujeme.

 

 

CDŽ Let´s speak English - 9.A [7. - 8. 11. 2013]

Let’s speak English, tak zní název dvoudenního jazykového pobytu, jehož se v říjnu a listopadu účastnili žáci 7. a 9. ročníku ZŠ Integra na Hájence v Semetíně. Pod vedením tří lektorek angličtiny se žáci zdokonalovali v různých aspektech a oblastech anglického jazyka. Na žáky čekaly netradiční a zajímavé formy výuky anglickému jazyku, jejichž cílem bylo zpřehlednit, zopakovat a rozšířit znalosti gramatiky a slovní zásoby a ty následně použít při komunikaci, rozhovorech, soutěžích a hrách zaměřených na témata z běžného života. Zajímavostí kurzu bylo, že se jej účastnila lektorka, jež je speciálně školená na výukové metody, při nichž se využívá rozvoje pravé hemisféry při učení cizímu jazyku. Lektorka pro žáky připravila aktivity, během nichž se využívá pohyb, mluvení a opakování, barvy, kreslení či hudba a často se dělá více činností zároveň. Během této metody excelovali především žáci, kteří ve škole mívají problémy s klasickou formou výuky a trpí specifickými poruchami učení, jako jsou dyslexie či dysgrafie. Na žáky nečekalo jenom učení, ale i trocha adrenalinu v podobě hledání ukrytého pokladu v blízkém lese, překonávání překážek v lanovém centru a to vše v anglickém jazyce. Po celém dni byl pro žáky připraven táborák, opékání špekáčků a noční strašidelná výprava do lesa. Doufáme, že pobyt žáky motivoval k další práci a zdokonalování se v anglickém jazyce a ukázal, že ani učení nemusí být nuda.

CDŽ Můj domov, má vlast - 7. třída [27. - 29. 11. 2013]

 

 

 

"Můj domov, má vlast" bylo téma Orientačních dnů pro 7. třídu.

Místo konání: Dům Ignáce Stuchlého ve Fryštáku.

 

 

 

 

CDŽ Šikana - co to je?! - 6. třída [27. - 29. 11. 2013]

 

 

 

 

Ve Fryštáku bylo dobře. A přínos pro kolektiv veliký!!

Místo konání: Dům Ignáce Stuchlého ve Fryštáku.

 

 

 

 

 

CDŽ Kompetenční rámec [2. 12. 2013]

 

 

Dne 2. prosince 2013 se pedagogičtí pracovníci sešli s lektorem - konzultantem - mentorem PhDr. Liborem Kynclem, aby pod jeho vedením provedli řízenou sebereflexi podle nově vytvořeného kompetenčního rámce. Společná práce trvala 4 hodiny a její závěr byl doprovázen spokojeností všech přítomných, že dobrá věc se podařila.

 

 

 

CDŽ Nové možnosti pro rozvoj talentů žáků včetně žáků se SVP [5. 2. 2014]

Pedagogičtí pracovníci naší školy byli ve středu 5. 2. 2014 v odpoledních hodinách pozváni na další školení v rámci projektu Cestou do života. Seminář nazvaný Nové možnosti pro rozvoj talentů žáků vedl Mgr. Miloslav Hubatka, ředitel ZŠ JUDr. Josefa Mareše a MŠ Znojmo.Toto nesmírně zajímavé školení našim pedagogům a asistentům poskytlo především neobvyklý pohled na mnohá chronicky známá témata. Teoretický základ semináře tvořily výsledky nejnovějších výzkumů a přiblížení současných trendů v oblasti rozvoje školy. Prioritou této akce však bylo zejména seznámení našich pedagogických pracovníků s praktickými zkušenostmi získanými ve zmíněné znojemské ZŠ. Obrovským přínosem semináře bylo množství nových podnětů, jejichž aplikace do chodu naší školy by mohla vést k dalšímu rozvoji ZŠ Integra, o který nám jde především.

2. a 3. třída CDŽ Lyžařský výcvik pro mladší žáky [20 - 26. 2. 2014]

 

 

 

Místo : SKI AREÁL SYNOT – KYČERKA

 

 

 

 

 

CDŽ 7. třída Dramaterapeutický kurz [10. - 11. 3. 2014]

 

 

 

 

 

 

 

CDŽ 5. třída Barvíři modrotisku [19. 3. 2014]

 

 

Ve středu 19. března se páťáci zúčastnili ve Valašském muzeu v přírodě programu Barvíř modrotisku. Seznámili jsme se s historií techniky modrotisku i se samotnou prací barvířské dílny. Ve druhé části programu si pak tuto starou techniku děti samy i vyzkoušely. Jejich výrobky budou odeslány do jedné z posledních modrotiskových dílen v Olešnici na Moravě, která udržuje starou originální tiskařskou metodu. Po obarvení indigem v této dílně budou plátýnka následně doručena zpět jejich autorům.

 

CDŽ Massage in Schools Programme [19. 3. 2014]

 

 

Ve středu 19. března v podvečer se na naší škole uskutečnil krátký seminář o metodě MISP, tedy o vzájemném masírování běžně oblečených dětí v oblasti zad, hlavy a rukou pod dohledem dospělé osoby. Lektorka Bc. Eva Marková metodu předvedla přítomným pedagogům i rodičům. Vzájemně jsme si ji na sobě mohli vyzkoušet. V další fázi se paní Marková dostaví i do jednotlivých tříd na prvním stupni.

 

 

 

 

 

CDŽ 9. třída Orientační dny - Média [19. - 21. 3. 2014]

 

 

 

Program zaměřený na problematiku médií v rámci projektu CDŽ.

 

ZŠ Integra Vsetín
Na Rybníkách 1628
755 01 Vsetín

tel: 571 411 957, 734 360 652
fax: 571 411 957

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

číslo účtu: 154706794/0300

IČO: 69211612

nebo Map