• top1
  • top2
  • top3
  • top4

KDO JSME? 

Školní zařízení, které realizuje výchovně vzdělávací činnost                 

mimo vyučování zejména formou odpočinkových,

rekreačních a zájmových aktivit. 

 

TEL. DO ŠKOLNÍHO KLUBU:  

739 002 604

PROVOZ ŠK

Pondělí: 11:30 – 16:00 hod

Úterý:   11:30 – 16:00 hod

Středa:  11:30 – 16:00 hod

Čtvrtek: 11:30 – 16:00 hod

Pátek:   11:30 – 16:00 hod

PRACOVNÍCI ŠKOLNÍHO KLUBU:

Vedoucí vychovatelka školního klubu: Bc. Veronika Klimešová

Vychovatelka: Mgr. Jana Sadilová

Asistenti pedagoga: Jelínková Anežka, Mazáčová Marcela, Alois Šerý

 

 

PRO KOHO TU JSME?

Pro „naše“ žáky  4. - 9. tříd, kteří odevzdali řádně vyplněnou přihlášku.

Ale také pro širokou veřejnost a rodinné příslušníky, kteří se chtějí zapojit do námi pořádaných akcí, jakými jsou např. vycházky do přírody, na výstavy, tvoření aj.CO A JAK DĚLÁME?

Odpočinkové činnosti - mají odstranit únavu, zařazují se nejčastěji po obědě nebo kdykoli během dne, dle potřeby jednotlivých žáků.  Jde o klid na lůžku nebo v křesle, četba knížek nebo časopisů, klidové hry a klidné zájmové činnosti, deskové, stolní a společenské hry (Carcassonne, Osadníci z Katanu, Activity, Jungle speed, Abalone, Quoridor, Pylos, karty, kulečník, ping-pong a mnoho dalších. Jednou týdně, převážně v pátek pořádáme tzv. Filmák…, kdy si pouštíme filmy různých žánrů.

Rekreační činnosti - slouží k regeneraci sil, převažuje v nich odpočinek aktivní s náročnějšími pohybovými prvky (fotbal, nohejbal, petang,  twister, ping-pong, ...). Jednou týdně tvoříme různé zajímavé výtvory a výrobky, kterými buď zdobíme prostory školního klubu nebo si je děti berou domů. Část výrobků děti prodávají na námi pořádaném Mikulášském jarmarku.

Zájmové činnosti - rozvíjejí osobnost žáka, umožňují žákům seberealizaci i kompenzaci možných školních neúspěchů i další rozvoj pohybových dovedností a poznání. Jde o řízenou kolektivní nebo individuální činnost, organizovanou nebo spontánní aktivitu. Jednou týdně, převážně ve čtvrtek probíhá Kutírna, kde se tvoří různé zajímavé výtvory a výrobky na Jarmark.

Počítač - plný výukových programů a nenásilných her našel také své uplatnění.

 Jednorázové akce - např. Zahajovací oheň, nocování v klubu, procházky lesem, návštěvy výstav, vyjížďky na koni, projížďka na čtyřkolce, soutěže např. v piškvorkách, ping-pongu, v páce, v nejhezčím účesu apod. se také staly naší součástí a těšíme se na jejich opakování :-)

 Studium – děti mají možnost si v rámci školního klubu vypracovat pod dohledem vychovatele domácí úkoly, případně si domluvit doučování.


Kde nás najdete?

ZŠ Integra Vsetín
Na Rybníkách 1628
755 01 Vsetín

tel: 571 411 957, 734 360 652
fax: 571 411 957

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

číslo účtu: 154706794/0300

IČO: 69211612

nebo Map