• top1
  • top2
  • top3
  • top4

Integra florbalová liga

Soutěž pod názvem Integra florbalová liga se hraje pouze v naší škole. Probíhá každý čtvrtek v rámci florbalového kroužku žáků 5.-9. ročníků. Účastníci mají vytvořeny týmy, se kterými hrají v základní části celkem tříkolově systémem každý s každým. Dále potom pokračují čtyři nejlepší v bojích play-off o vítězství v lize.

V rámci ligy taktéž probíhá soutěž o Nejproduktivnějšího hráče, soutěž o Nejlepšího brankáře a soutěž o Nejlepšího obránce.

Letos se hraje již 16. ročník!

 

rozpis základní části, složení týmů

výsledky 1. kola

výsledky 2. kola

výsledky 3. kola

výsledky 4. kola

výsledky 5. kola

výsledky 6. kola

výsledky 8. kola

výsledky 9. kola

výsledky 11. kola

výsledky 12. kola

výsledky 13. kola

 

II. florbalová liga

Meziškolní soutěž žáků 2. stupně základních škol. Ve třech turnajových dnech v průběhu školního roku družstva bojují o vítězství v lize a o možnost postupu do Regionální florbalové ligy základních škol ("1. liga").

Letos probíhá 8. ročník a je přihlášeno 7 školních družstev: Hovězí, Liptál, Valašská Polanka, Valašské Meziříčí-Šafaříkova, Karolinka, Nový Hrozenkov, Integra.

II. florbalovou ligu pořádá Základní škola Integra.

 


výsledky 1. kola

výsledky 2. kola

 

 

KDO JSME? 

Školní zařízení, které realizuje výchovně vzdělávací činnost                 

mimo vyučování zejména formou odpočinkových,

rekreačních a zájmových aktivit. 

 

TEL. DO ŠKOLNÍHO KLUBU:  

739 002 604

PROVOZ ŠK

Pondělí: 11:30 – 16:00 hod

Úterý:   11:30 – 16:00 hod

Středa:  11:30 – 16:00 hod

Čtvrtek: 11:30 – 16:00 hod

Pátek:   11:30 – 16:00 hod

PRACOVNÍCI ŠKOLNÍHO KLUBU:

Vedoucí vychovatelka školního klubu: Bc. Veronika Klimešová

Vychovatelka: Mgr. Jana Sadilová

Asistenti pedagoga: Jelínková Anežka, Mazáčová Marcela, Alois Šerý

 

 

PRO KOHO TU JSME?

Pro „naše“ žáky  4. - 9. tříd, kteří odevzdali řádně vyplněnou přihlášku.

Ale také pro širokou veřejnost a rodinné příslušníky, kteří se chtějí zapojit do námi pořádaných akcí, jakými jsou např. vycházky do přírody, na výstavy, tvoření aj.CO A JAK DĚLÁME?

Odpočinkové činnosti - mají odstranit únavu, zařazují se nejčastěji po obědě nebo kdykoli během dne, dle potřeby jednotlivých žáků.  Jde o klid na lůžku nebo v křesle, četba knížek nebo časopisů, klidové hry a klidné zájmové činnosti, deskové, stolní a společenské hry (Carcassonne, Osadníci z Katanu, Activity, Jungle speed, Abalone, Quoridor, Pylos, karty, kulečník, ping-pong a mnoho dalších. Jednou týdně, převážně v pátek pořádáme tzv. Filmák…, kdy si pouštíme filmy různých žánrů.

Rekreační činnosti - slouží k regeneraci sil, převažuje v nich odpočinek aktivní s náročnějšími pohybovými prvky (fotbal, nohejbal, petang,  twister, ping-pong, ...). Jednou týdně tvoříme různé zajímavé výtvory a výrobky, kterými buď zdobíme prostory školního klubu nebo si je děti berou domů. Část výrobků děti prodávají na námi pořádaném Mikulášském jarmarku.

Zájmové činnosti - rozvíjejí osobnost žáka, umožňují žákům seberealizaci i kompenzaci možných školních neúspěchů i další rozvoj pohybových dovedností a poznání. Jde o řízenou kolektivní nebo individuální činnost, organizovanou nebo spontánní aktivitu. Jednou týdně, převážně ve čtvrtek probíhá Kutírna, kde se tvoří různé zajímavé výtvory a výrobky na Jarmark.

Počítač - plný výukových programů a nenásilných her našel také své uplatnění.

 Jednorázové akce - např. Zahajovací oheň, nocování v klubu, procházky lesem, návštěvy výstav, vyjížďky na koni, projížďka na čtyřkolce, soutěže např. v piškvorkách, ping-pongu, v páce, v nejhezčím účesu apod. se také staly naší součástí a těšíme se na jejich opakování :-)

 Studium – děti mají možnost si v rámci školního klubu vypracovat pod dohledem vychovatele domácí úkoly, případně si domluvit doučování.


Kde nás najdete?

KDO JSME?

Školní zařízení, které realizuje výchovně vzdělávací činnost mimo vyučování zejména formou odpočinkových, rekreačních a zájmových aktivit. 

 

 

PROVOZ ŠD

 

  • 6:30 –   7:30 hod – ranní čajovna /v klubu/

  • 11:30 – 16:00 hod - odpolední družina /v družině/

  • Každý pátek je v čase od 12:45 - 14:45 hodin společný program obou oddělení, který probíhá většinou mimo prostory ŠD.

 

PRACOVNÍCI DRUŽINY:

 

I. oddělení: Helena Ondráčková  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

asistenti: Pavla Zajíčková a Jan Zbránek 

II. oddělení: Gabriela Hučíková

asistent Zuzana Čapáková    

 

 

 

   
   

 

PRO KOHO TU JSME?

Pro „naše“ žáky  1. - 3. tříd, kteří odevzdali řádně vyplněnou přihlášku.

Ale také pro širokou veřejnost a rodinné příslušníky, kteří se chtějí zapojit do námi pořádaných akcí, jakými jsou např. vycházky do přírody, zábavná odpoledne aj.

 

CO A JAK DĚLÁME?

Odpočinkové činnosti - mají odstranit únavu, zařazují se nejčastěji po obědě nebo kdykoli během dne, dle potřeby jednotlivých žáků.  Jde o četbu knížek nebo časopisů, klidové hry a klidné zájmové činnosti, deskové, stolní a společenské hry (Carcassonne, Activity, Labyrint, Pexeso aj.), hry se stavebnicemi.

Rekreační činnosti - slouží k regeneraci sil, převažuje v nich odpočinek aktivní s náročnějšími pohybovými prvky (fotbal, petang,  twister…). Každý den - pokud nám to počasí dovolí - trávíme spoustu času na školní zahradě, kde rozvíjíme pohybové schopnosti při různých pohybových hrách, aktivitách či sportovních akcích.

Zájmové činnosti - rozvíjejí osobnost žáka, umožňují žákům vhodné využití volného času. Jde o řízenou kolektivní nebo individuální činnost, organizovanou nebo spontánní aktivitu.

Jedná se o činnosti:

Společensko-vědní - upevňujeme znalosti, které děti získávají během vyučování (věnujeme se tématům, např. škola, rodina, doprava, vesmír, zdraví, příroda)

Etické - mluvíme o pravidlech slušného chování

Výtvarné - kreslíme, malujeme, tvoříme výrobky z různých materiálů

Dramické - hrajeme hry, které rozvíjí vztahy mezi dětmi, fantazii, tvořivost, smysly

Hudební - zpíváme, tančíme, posloucháme oblíbené písničky

Literární - čteme knihy a časopisy, vymýšlíme příběhy a básničky

 

Jednorázové akce - návštěvy výstav, hvězdárny, filmové projekce v kině Vatra, spaní v družině, opékání, sportovní odpoledne atd.

Studium – děti mají možnost si v rámci školního družiny vypracovat pod dohledem vychovatele domácí úkoly


ZŠ Integra Vsetín
Na Rybníkách 1628
755 01 Vsetín

tel: 571 411 957, 734 360 652
fax: 571 411 957

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

číslo účtu: 154706794/0300

IČO: 69211612

nebo Map